Cięcie laserem

Cięcie laserem to nowoczesna i chętnie wybierana forma obróbki. Wszystko dlatego, że pozwala osiągnięcie precyzyjnych, perfekcyjnie równych krawędzi. Podczas procesu wykorzystywany jest laser, który w osłonie odpowiedniego gazu technicznego przecina powierzchnię obrabianego materiału.

Do zalet tej metody obróbki należy także bardzo wysoka powtarzalność, co pozwala na osiągnięcie bardzo zadowalających efektów, zwłaszcza w przypadku produkcji większej liczby jednakowych elementów. Jest to bardzo dokładna metoda, która pozwala na maksymalną precyzję i dokładność. Podczas cięcia laserem powstają jedynie śladowe ilości odpadów, co przekłada się na minimalizację strat materiału.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, które pozwalają nam na osiągnięcie bardzo dobrych wyników, mogących sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz rozwiązań, które sprawią, że powierzchnia obrabianego materiału będzie gładka i dostosowana do Twoich potrzeb, skorzystaj z naszych usług cięcia laserem.